Het belangrijkste verschil tussen eenonline-UPSen bij een conventionele standby-UPS is het de vraag of de belasting continu wordt gevoed via de UPS-omvormer.
DeHoge frequentie online-UPSgebruikt eenonline topologie met dubbele conversie. Onder normale omstandigheden gaat het AC-ingangsvermogen door de gelijkrichter en de DC-tussenkring voordat het via de omvormer weer wordt omgezet in een stabiele AC-uitgang. Wanneer de netvoeding abnormaal wordt, blijft de batterij de omvormer van stroom voorzien zonder de overdrachtsonderbreking die gepaard gaat met conventionele standby-UPS-systemen.
Deze architectuur is daarom geschikt voor servers, medische apparatuur, financiële terminals en precisie-instrumenten die gevoelig zijn voor verstoringen in de netvoedingskwaliteit.
Originele productinformatie
Vermogensbereik:
H.C1 ~ 10KVA enkele ingang en enkele uitgang
H3C10 ~ 30KVA drie ingangen en enkele uitgang
H3C310 ~ 100KVA drie ingangen en drie uitgangen
Hoogfrequent online type,nul schakeltijd
Originele productinformatie
Toepassingsgebied: computerdatacentra, medische apparatuur, financiële en zakelijke centra, precisieapparatuur, enz
Originele productinformatie
Het dubbel schakelende online typeontwerp zorgt ervoor dat de uitvoer van UPS azuivere sinusgolfvoedingmet frequentietracking, fasevergrendelde stabiele spanning, gefilterde ruis en geen interferentie door fluctuaties in het elektriciteitsnet, zodat UPS een uitgebreidere en perfecte bescherming biedt voor de apparatuur van de gebruiker.
Originele productinformatie
Er wordt gebruik gemaakt van microprocessorbesturing, die direct hoogfrequente pulsbreedtemodulatie (SPWM) genereert om de UPS-omvormer te besturen, wat het besturingscircuit van de UPS vereenvoudigt en de stabiliteit van de UPS verbetert.Digitale besturingstechnologieom de betrouwbaarheid van UPS te verbeteren, zijn machines van meer dan 5K dat welingebouwde uitgangsscheidingstransformatoren.
Originele productinformatie
A brede ingangsspanningkan voorkomen dat er vaak wordt overgeschakeld op batterijvoeding als gevolg van grote veranderingen in de netspanning, wat geschikt is voor gebieden met een slechte stroomomgeving. Het ingangsfrequentiebereik is45-55 Hz, wat ervoor zorgt dat alle soorten brandstofgeneratoren stabiel kunnen werken en kunnen voldoen aan de eisen van gebruikers ten aanzien van oliemachines.
Originele productinformatie
Het heeftZelfdiagnose bij inschakelenfunctie om het risico op storingen veroorzaakt door de verborgen problemen van UPS te voorkomen. Het heeft meerdere functiebescherming vanBeveiliging tegen over-/onderspanning AC-ingang, bescherming tegen overbelasting/kortsluiting van de uitgang, bescherming tegen oververhitting van de omvormer, vroegtijdige waarschuwing tegen te lage batterijspanning, bescherming tegen overladen van de batterijenzovoort, en de stabiliteit en betrouwbaarheid van de werking van het systeem is grotendeels gegarandeerd.
Originele productinformatie
Via deRS232interface en intelligente UPS-bewakingssoftware, deze kan communiceren met de computer en de verschillende parameters van UPS kunnen duidelijk worden weergegeven op de communicatie-interface.SNMP-adaptersoptioneel, en UPS heeft een netwerkbeheerfunctie op afstand, om onmiddellijke UPS-gegevens en stroominformatie te verstrekken, en te communiceren en te beheren via verschillende netwerkbesturingssystemen.
| Parameter | H.C1K / HC1KS | H.C2K / HC2KS | H.C3K / HC3KS | H.C6K / HC6KS | H.C10K / HC10KS | H.C15KS | H.C20KS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nominale capaciteit | 1000VA / 800W | 2000VA / 1600W | 3000VA / 2400W | 6000 VA / 4,8 kW | 10KVA / 8KW | 15KVA / 12KW | 20KVA / 16KW |
| Nominale spanning | 220/230VAC optioneel | 220/230VAC optioneel | 220/230VAC optioneel | 220/230VAC optioneel | 220/230VAC optioneel | 220/230VAC optioneel | 220/230VAC optioneel |
| Nominale frequentie | 50 Hz | 50 Hz | 50 Hz | 50 Hz | 50 Hz | 50 Hz | 50 Hz |
| Ingangsspanningsbereik | Wanneer belasting <70%: 115±5–295±5VAC; Bij belasting ≥70%: 160±5–295±5VAC | Dezelfde | Dezelfde | 176–276 V AC | 176–276 V AC | 176–276 V AC | 176–276 V AC |
| Ingangsfrequentiebereik | 45–55 Hz | 45-55 Hz | 45-55 Hz | 45-55 Hz | 45-55 Hz | 45-55 Hz | 45-55 Hz |
| Vermogensfactor | >0,99 | >0,99 | >0,99 | >0,99 | >0,99 | >0,99 | >0,99 |
| Uitgangsisolatietransformator | — | — | — | Ingebouwd | Ingebouwd | Ingebouwd | Ingebouwd |
| Uitgangsspanningsbereik | 220VAC ±1% | 220VAC ±1% | 220VAC ±1% | 220VAC ±1% | 220VAC ±1% | 220VAC ±1% | 220VAC ±1% |
| Uitgangsfrequentiebereik (batterijmodus) | 50 Hz ±0,05% | 50 Hz ±0,05% | 50 Hz ±0,05% | 50 Hz ±0,05% | 50 Hz ±0,05% | 50 Hz ±0,05% | 50 Hz ±0,05% |
| Uitgangsgolfvorm – lineaire belasting | ≤3% vervorming | ≤3% vervorming | ≤3% vervorming | ≤3% vervorming | ≤3% vervorming | ≤3% vervorming | ≤3% vervorming |
| Uitgangsgolfvorm – niet-lineaire belasting | ≤6% vervorming | ≤6% vervorming | ≤6% vervorming | ≤6% vervorming | ≤6% vervorming | ≤6% vervorming | ≤6% vervorming |
| Overbelastingscapaciteit | 110–150%: 5 min, schakel dan over naar bypass; >150%: 30 s, daarna overschakelen naar bypass | Dezelfde | Dezelfde | 105–130%: alarm van 10 minuten, daarna overschakelen naar bypass; >130%: 1 s alarm en overschakeling naar bypass; uitgang sluit na 1 min | Dezelfde | Dezelfde | Dezelfde |
| Piek Crest-factor | 3:1 (max.) | 3:1 (max.) | 3:1 (max.) | 3:1 (max.) | 3:1 (max.) | 3:1 (max.) | 3:1 (max.) |
| Batterijspanning | Standaard: 24 VDC; Uitgebreid: 36VDC | Standaard: 48 VDC; Uitgebreid: 72VDC | Standaard: 72 VDC; Uitgebreid: 96VDC | 192VDC; 240VDC optioneel | 192VDC; 240VDC optioneel | 192VDC; 240VDC optioneel | 192VDC; 240VDC optioneel |
| Schakeltijd (Net → Batterij) | 0 ms | 0 ms | 0 ms | 0 ms | 0 ms | 0 ms | 0 ms |
| Communicatie-interface | RS232; SNMP optioneel | RS232; SNMP optioneel | RS232; SNMP optioneel | RS232; SNMP optioneel | RS232; SNMP optioneel | RS232; SNMP optioneel | RS232; SNMP optioneel |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +55°C* | -20°C tot +55°C* | -20°C tot +55°C* | -20°C tot +55°C* | -20°C tot +55°C* | -20°C tot +55°C* | -20°C tot +55°C* |
| Relatieve vochtigheid | 0–95%, niet-condenserend | 0–95%, niet-condenserend | 0–95%, niet-condenserend | 0–95%, niet-condenserend | 0–95%, niet-condenserend | 0–95%, niet-condenserend | 0–95%, niet-condenserend |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot +55°C | -20°C tot +55°C | -20°C tot +55°C | -20°C tot +55°C | -20°C tot +55°C | -20°C tot +55°C | -20°C tot +55°C |
| Hoogte | Tot 1.500 meter | Tot 1.500 meter | Tot 1.500 meter | Tot 1.500 meter | Tot 1.500 meter | Tot 1.500 meter | Tot 1.500 meter |
| Afmetingen (B × D × H, mm) | 360×147×220 | 440×192×340 | 440×192×340 | 369×190×688 | 442×190×688 | 592×250×826 | 592×250×826 |
| Netto gewicht (kg) | Standaard: 8,5; Uitgebreid: 11.9 | Standaard: 16; Verlengd: 22.0 | Standaard: 18,2; Uitgebreid: 27.9 | Standaard: 51; Uitgebreid: 62 | Standaard: 55; Uitgebreid: 63 | Raadpleeg ons alstublieft | Raadpleeg ons alstublieft |
| Implementatie standaard | Bouwjaar/T 1095-2000 | Bouwjaar/T 1095-2000 | Bouwjaar/T 1095-2000 | Bouwjaar/T 1095-2000 | Bouwjaar/T 1095-2000 | Bouwjaar/T 1095-2000 | Bouwjaar/T 1095-2000 |
Opmerkingen:
| Parameter | H.C6KS | H.C10KS | H.C15KS | H.C20KS | H.C30KS |
|---|---|---|---|---|---|
| Nominale capaciteit | 6KVA / 4,8KW | 10KVA / 8KW | 15KVA / 12KW | 20KVA / 16KW | 30KVA / 24KW |
| Nominale spanning | 380/400VAC optioneel | 380/400VAC optioneel | 380/400VAC optioneel | 380/400VAC optioneel | 380/400VAC optioneel |
| Nominale frequentie | 50 Hz | 50 Hz | 50 Hz | 50 Hz | 50 Hz |
| Ingangsspanningsbereik | 285–475 V AC | 285–475 V AC | 285–475 V AC | 285–475 V AC | 285–475 V AC |
| Ingangsfrequentiebereik | 45–55 Hz | 45-55 Hz | 45-55 Hz | 45-55 Hz | 45-55 Hz |
| Vermogensfactor | >0,99 | >0,99 | >0,99 | >0,99 | >0,99 |
| Uitgangsspanningsbereik | 220VAC ±1% | 220VAC ±1% | 220VAC ±1% | 220VAC ±1% | 220VAC ±1% |
| Uitgangsfrequentiebereik (batterijmodus) | 50 Hz ±0,05% | 50 Hz ±0,05% | 50 Hz ±0,05% | 50 Hz ±0,05% | 50 Hz ±0,05% |
| Uitgangsgolfvorm – lineaire belasting | <3% | <3% | <3% | <3% | <3% |
| Uitgangsgolfvorm – niet-lineaire belasting | <4% | <4% | <4% | <4% | <4% |
| Overbelastingscapaciteit | 105%–130%: 10 min, schakelt vervolgens over naar bypass; >130%: 1 sec alarm, schakelt vervolgens over naar bypass; uitgang uitgeschakeld na 1 min. Nadat de overbelasting is verwijderd, keert de UPS automatisch terug naar de omvormermodus. | Dezelfde | Dezelfde | Dezelfde | Dezelfde |
| Piek Crest-factor | 3:1 (max.) | 3:1 (max.) | 3:1 (max.) | 3:1 (max.) | 3:1 (max.) |
| Batterijspanning | 192VDC/240VDC optioneel | 192VDC/240VDC optioneel | 192VDC/240VDC optioneel | 192VDC/240VDC optioneel | 192VDC/240VDC optioneel |
| Schakeltijd | 0 ms | 0 ms | 0 ms | 0 ms | 0 ms |
| Communicatie-interface | — | — | — | — | — |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +55°C | -20°C tot +55°C | -20°C tot +55°C | -20°C tot +55°C | -20°C tot +55°C |
| Relatieve vochtigheid | 0–95%, niet-condenserend | 0–95%, niet-condenserend | 0–95%, niet-condenserend | 0–95%, niet-condenserend | 0–95%, niet-condenserend |
| Opslagtemperatuur | -20°C tot +55°C | -20°C tot +55°C | -20°C tot +55°C | -20°C tot +55°C | -20°C tot +55°C |
| Hoogte | Boven 1.500 m: capaciteitsvermindering is vereist | Boven 1.500 m: capaciteitsvermindering is vereist | Boven 1.500 m: capaciteitsvermindering is vereist | Boven 1.500 m: capaciteitsvermindering is vereist | Boven 1.500 m: capaciteitsvermindering is vereist |
| Implementatie standaard | Bouwjaar/T 1095-2000 | Bouwjaar/T 1095-2000 | Bouwjaar/T 1095-2000 | Bouwjaar/T 1095-2000 | Bouwjaar/T 1095-2000 |
Opmerking: De originele afbeelding laat de velden Communicatie-interface, Werkomgeving en Fysieke eigenschappen leeg, dus ik heb geen niet-ondersteunde specificaties toegevoegd.
Hoge frequentie online UPS-capaciteitsselectie moet gebaseerd zijn op de werkelijke belasting en niet alleen op het aantal apparaten.
Stap 1 – Bereken de werkelijke belasting
Bepaal eerst de werkelijke stroomvereisten van servers, netwerkapparatuur, medische apparaten, besturingssystemen en andere kritieke belastingen.
Stap 2 – Overweeg toekomstige uitbreiding
Als er plannen zijn om het datacenter of de serverruimte in de toekomst uit te breiden, moet er voldoende capaciteit worden gereserveerd om te voorkomen dat de UPS gedurende langere perioden op volle belasting draait.
Stap 3 – Bevestig de invoer- en uitvoerconfiguratie
DeH.C-serieis geschikt voor scenario's met eenfasige invoer/eenfasige uitvoer, terwijl deH3C-serieondersteunt zowel driefasige invoer/eenfasige uitvoer als driefasige invoer/driefasige uitvoerconfiguraties. Voor grootschalige projecten moeten de invoer- en uitvoermodi worden bevestigd op basis van de architectuur van het stroomdistributiesysteem.
Stap 4 – Bepaal de back-uptijd van de batterij
De nominale capaciteit van de UPS en de back-uptijd van de batterij zijn verschillende parameters. De capaciteit bepaalt de belasting die de UPS kan ondersteunen, terwijl het batterijpakket in de eerste plaats de duur van de stroomvoorziening tijdens een storing bepaalt.
Stap 5 – Controleer de generatorcompatibiliteit
Als het project dieselgeneratoren of andere door brandstof aangedreven opwekkingsapparatuur omvat, controleer dan de ingangsfrequentie en de uitgangskarakteristieken van de generator. Deze productserie ondersteunt een ingangsfrequentiebereik van45-55 Hz, waardoor het geschikt is voor toepassingen op generatorbasis.
Voor inkoopteams moet de beslissing gebaseerd zijn op de werkelijke elektrische omstandigheden:
Kies een hoogfrequente UPS wanneer:
Overweeg een laagfrequente UPS als:
Er is geen universeel antwoord dat hoge frequentie altijd beter is dan lage frequentie. Voor een professionele UPS-selectie raadt HAGOE aan om defeitelijk belastingsprofiel, maximale belasting, niet-lineair belastingspercentage, motorstartstroom, vereiste back-uptijd, generatorkarakteristieken, omgevingsomstandigheden en toekomstige uitbreidingscapaciteitvoordat u de UPS-architectuur selecteert.
VoorHoge frequentie online-UPSprojecten kan het technische team van HAGOE helpen met capaciteitsselectie, input/output-configuratie, batterijgrootte en aangepast systeemontwerp op basis van de toepassing van de klant.
Datacenters vereisen een hoog niveau van stroomcontinuïteit en stroomkwaliteit. DeHoge frequentie online-UPSmaakt gebruik van een online dubbele conversie-architectuur om kritische IT-belastingen continu van gereguleerde stroom te voorzienRS232en optioneelSNMPcommunicatie ondersteunt bewaking op afstand.
Medische apparatuur kan gevoelig zijn voor stroomstoringen. De UPS kan worden toegepast op medische informatiesystemen, medische precisieapparatuur en andere kritische belastingen die een stabiele back-upstroom en bescherming van de stroomkwaliteit vereisen.
Servers, netwerkapparatuur en dataterminals in financiële instellingen, kantoren en zakencentra vereisen continu gebruik. De UPS biedt batterijback-up en bewaking op afstand om de impact van stroomonderbrekingen op bedrijfssystemen te helpen verminderen.
Spanningsschommelingen, elektrische ruis en stroomonderbrekingen kunnen precisie-instrumenten en besturingsapparatuur beïnvloeden. De online UPS-architectuur biedt een gereguleerde stroombron via dubbele conversie.
HAGOE biedt ondersteuning gedurende de gehele inkoopcyclus in plaats van alleen de UPS-kast te leveren.
Voorverkoop:technisch advies, productselectie, afstemming van capaciteit, ontwerp van oplossingen op maat, testen van monsters en aanbestedingsdocumentatie.
Tijdens productie:productietracking, kwaliteitscontroledocumentatie, logistieke coördinatie en exportdocumentatie.
Installatie:Engelse installatiehandleidingen, technische begeleiding op afstand en ondersteuning bij inbedrijfstelling. Voor grotere projecten kunnen ingenieurs deelnemen aan de installatie en inbedrijfstelling ter plaatse, afhankelijk van de projectomvang.
Naverkoop: a 2 jaar garantieen levenslang onderhoud, probleemoplossing op afstand, levering van reserveonderdelen en technische ondersteuning zijn beschikbaar volgens het servicebeleid van het bedrijf.
Gevestigd in2008HAGOE is een fabrikant van elektrische apparatuur in Wenzhou, Zhejiang, die R&D, ontwerp, productie, verkoop en wereldwijde service integreert. De vennootschap heeft een maatschappelijk kapitaal vanRMB 51 miljoen, een professioneel technisch team en een moderne productiebasis, met34+ nationale patenten.
Het productiesysteem omvatTRUMPF lasersnijmachines, AMADA CNC-buigmachines, geautomatiseerde revolverponsapparatuur, SMT-productielijnen en intelligente verouderingstestsystemen, samen met EMC-, IP-bescherming en milieutestapparatuur.
HAGOE opereert onderISO9001, ISO14001 en ISO45001managementsystemen. Afhankelijk van de toepasselijke productscope hanteert het bedrijfCCC, CE, CB en RoHS-gerelateerde compliance en ontwikkelt producten volgens de toepasselijke GB- en IEC-vereisten.

Eenonline-UPSmaakt gebruik van een dubbele conversie-architectuur waarbij de belasting continu wordt gevoed via de omvormer. Een conventionele standby-UPS zet de belasting normaal gesproken alleen over op batterijvoeding als de netvoeding abnormaal wordt.
Ja. DeH.C-serieis een hoogfrequente online UPS-dekking1–10KVAconfiguraties met één ingang en enkele uitgang.
DeH3C-seriedekt10–30 KVAconfiguraties met drie ingangen en één uitgang enH3C3-10–100KVAconfiguraties met drie ingangen en drie uitgangen.
Ja. De productspecificatie beschrijft de serie als eenhoogfrequent online type zonder schakeltijd.
Het opgegeven ingangsfrequentiebereik is45–55 Hz, waardoor het systeem geschikt is voor omgevingen met generatoraandrijving. De generatorcapaciteit, uitvoerstabiliteit en UPS-invoervereisten moeten nog steeds voor elk project worden gecontroleerd.
Ja. De UPS ondersteuntRS232communicatie- en intelligente monitoringsoftware, terwijl dit optioneel isSNMP-adaptermaakt netwerkbeheer op afstand mogelijk.
Beveiligingsfuncties omvattenBeveiliging tegen overspanning/onderspanning AC-ingang, bescherming tegen overbelasting/kortsluiting van de uitgang, bescherming tegen oververhitting van de omvormer, waarschuwing voor te lage batterijspanning en bescherming tegen overlading van de batterij.
Adres
Nr. 908, Niming Road, Kunpeng Street, Wenzhou Marine Economic Development Demonstration Zone, Wenzhou City, provincie Zhejiang, China
Tel
Nr. 908, Niming Road, Kunpeng Street, Wenzhou Marine Economic Development Demonstration Zone, Wenzhou City, provincie Zhejiang, China
Copyright © 2026 Hagoe Electric Technology Co., Ltd. Alle rechten voorbehouden.