Producten
Modulaire UPS
  • Modulaire UPSModulaire UPS
  • Modulaire UPSModulaire UPS
  • Modulaire UPSModulaire UPS

Modulaire UPS

HAGOE Modulaire UPS is ontworpen voor datacenters, communicatieruimtes en industriële besturingssystemen. Het maakt gebruik van digitale DSP-besturing en N+X-redundantie, met 20KVA per module en tot 200KVA per kast. Het modulaire ontwerp ondersteunt flexibele capaciteitsuitbreiding, betrouwbare stroombeveiliging en eenvoudiger onderhoud.
  • Producttype:Modulaire UPS / Modulaire ononderbroken stroomvoorziening
  • Modulecapaciteit:Tot20KVA per enkele module
  • Kabinetscapaciteit:Tot200KVA per kastvia parallelle moduleconfiguratie
  • Ontslag: N+X redundant modulair ontwerp
  • Controletechnologie:DSP digitale besturing
  • Het verschil tussen eenmodulaire UPSen een traditionele toren-UPS is niet alleen maar het kastontwerp. Het impliceert een andere benadering van capaciteitsconfiguratie, redundantie en onderhoud.

    Een conventionele UPS wordt normaal gesproken geconfigureerd als een complete voedingseenheid. Wanneer de belasting toeneemt, moet de gebruiker mogelijk een ander UPS-systeem toevoegen of de bestaande eenheid vervangen door een groter model. Amodulaire UPSintegreert voedingsmodules, besturingssystemen en gerelateerde functies in een uitbreidbare architectuur, waardoor de capaciteit kan worden geconfigureerd volgens de huidige belasting en het toekomstige uitbreidingsplan.

    Voor datacenters en communicatieruimtes kan dit de aanschaf van UPS veranderen van het in het begin op maat maken van het hele systeem voor de toekomstige maximale vraag naar het geleidelijk uitbreiden van de capaciteit naarmate de werkelijke belasting toeneemt.

    Modular UPS

    Technische beschrijving

    Modulaire UPS-voedingcombineert de technische kenmerken van traditionele UPS-systemen van het torentype met de modularisatie-eisen van moderne datacenters en apparatuurruimten. Het adopteertDSP digitale besturingstechnologieen eenN+X redundant modulair ontwerp, waardoor gebruikers het systeem flexibel kunnen configureren op basis van de werkelijke belastingsvereisten. Eén enkele module biedt een capaciteit van20KVA, terwijl een capaciteit van maximaal200KVA per kastkan worden bereikt door meerdere modules parallel aan te sluiten.

    Terwijl het een modulair ontwerp realiseert, verbetert het systeem de betrouwbaarheid, toepasbaarheid en onderhoudbaarheid van kritieke energieapparatuur aanzienlijk, waardoor het een geschikte keuze is voor verschillende industrieën met hoge betrouwbaarheidsvereisten voor de stroomvoorziening.

    Belangrijkste technische parameters

    Categorie Parameter Specificatie
    Model Model HM-33010GS / HM-33015GS / HM-33020GS / HM-33025GS / HM-33030GS
    Hoofdingang Ingangsspanning 380VAC / 400VAC / 415VAC
    Ingangsfrequentie 50/60 Hz
    Vermogensfactor >0,99
    Huidig ​​vervormingspercentage THDi <3%
    Spanningsbereik -40%~+25%; -40%~-20% met lineaire frequentiereductie
    Frequentiebereik 40–70 Hz
    Omzeilen Bypass-spanning 380VAC / 400VAC / 415VAC
    Spanningsbereik -20%~+15%
    Overbelastingscapaciteit 135%, langdurig werken
    Overbelastingscapaciteit 135%–150%, 6 min
    Overbelastingscapaciteit Belasting >150%, werktijd<100ms
    Uitvoer Uitgangsspanning 380VAC / 400VAC / 415VAC
    Spanningsprecisie ±1%(gebalanceerde belasting);±1,5%(ongebalanceerde belasting)
    Spanningsvervormingsverhouding THD <1,5%(lineaire belasting);THD <5%(niet-lineaire belasting)
    Vermogensfactor 0.8
    Driefasige precisie 120°±0,5°
    Piekwaardeverhouding 3:1
    Overbelastingscapaciteit 110%, 1 uur, overschakelen naar bypass
    Overbelastingscapaciteit 125%, 10 min, overschakelen naar bypass
    Overbelastingscapaciteit 150%, 200 ms, overschakelen naar bypass
    Overbelastingscapaciteit >150%,200 ms, schakel over naar bypass
    Systeem Systeemefficiëntie Normale module:95%
    Systeemefficiëntie Economische module:98%
    Batterij-efficiëntie 95%
    Weergave LCD+LED, touchscreen + toetsenbord
    Beschermingsniveau IP20
    Communicatie-interface RS232, RS485, droog contact, SNMP-kaart, EPO, generatorinterface
    Verbindingsmodus Ondersteuning van de bovenste en onderste verbinding
    Bedrijfstemperatuur 0–40°C
    Opslagtemperatuur -25–70°C
    Relatieve vochtigheid 0–95%(geen condensatie)
    Lawaai <55dB
    Batterij Batterijspanning ±240VDC(32–44 secties kunnen worden ingesteld)
    Batterijconfiguratie 20% systeemvermogen
    Tolerantie accuspanning ±1%
    Gewicht Voedingsmodule 10KVA:20 kg
    Voedingsmodule 15KVA:21 kg
    Voedingsmodule 20KVA:25 kg
    Voedingsmodule 25KVA:30 kg
    Voedingsmodule 30KVA:34 kg
    Maat Kast met 6 modules 600 × 900 × 1600 mm
    Kast met 10 modules 600 × 900 × 2000 mm
    Voedingsmodule 440 × 590 × 134 mm(10KVA / 15KVA / 20KVA)
    Kastgewicht Kast met 6 modules Modellen: HM060-10, HM090-15, HM120-20;150 kg
    Kast met 10 modules Modellen: HM100-10, HM150-15, HM200-20;180 kg

    Waarom modulaire UPS anders is

    1. Capaciteit kan de werkelijke belasting volgen

    Een van de belangrijkste voordelen van een modulaire UPS is dat de UPS-capaciteit de werkelijke belastingsbehoefte kan volgen.

    Een nieuw gebouwde machinekamer kan bijvoorbeeld een relatief lage initiële belasting hebben, maar kan in de toekomst servers, opslagsystemen, netwerkapparatuur of andere IT-belasting toevoegen. Met een modulaire architectuur kan de UPS-configuratie worden uitgebreid op basis van de daadwerkelijke projectgroei, in plaats van dat u bij aanvang de volledige toekomstige capaciteit hoeft aan te schaffen.

    2. N+X-redundantie voor kritieke belastingen

    Voor kritische belastingen gaat het bij UPS-selectie niet alleen om het voldoen aan de vereiste capaciteit. Het systeem moet ook overwegen of het resterende systeem kan blijven werken als een voedingsmodule niet meer beschikbaar is.

    De HAGOE Modulaire UPS maakt gebruik van eenN+X redundant modulair ontwerp. In deze architectuur"N"vertegenwoordigt het aantal modules dat nodig is om de werkelijke belasting te ondersteunen, terwijl"X"vertegenwoordigt extra redundante modules. Een juiste redundantieconfiguratie kan de impact van een individuele modulestoring op het algehele voedingssysteem verminderen.

    De feitelijke N+X-configuratie moet worden bepaald op basis van het draagvermogen, het vereiste betrouwbaarheidsniveau en de projectontwerpvereisten.

    Modulaire UPS versus traditionele toren-UPS

    Vergelijking Modulaire UPS Traditionele toren-UPS
    Architectuur Modulaire energiearchitectuur Geïntegreerde UPS-eenheid
    Capaciteitsconfiguratie Flexibele modulegebaseerde configuratie Meestal opgelost door de capaciteit van de UPS-eenheid
    Uitbreiding Voeg modules toe op basis van de vraag Mogelijk zijn extra UPS-eenheden of vervanging nodig
    Ontslag N+X-redundantie kan worden geconfigureerd Meestal gebaseerd op volledige UPS-redundantie
    Onderhoud Defecte modules kunnen onafhankelijk worden afgehandeldafhankelijk van ontwerp Onderhoud kan betrekking hebben op de volledige UPS-eenheid
    Toekomstige belastinggroei Zeer geschikt voor gefaseerde uitbreiding Vereist meer geavanceerde capaciteitsplanning
    Installatie Modulair kastsysteem Conventionele UPS-kast
    Initiële configuratie Kan worden afgestemd op de werkelijke belasting Vaak gedimensioneerd op basis van de verwachte maximale belasting
    Geschiktheid van datacenters Uitermate geschikt voor uitzetbare kritische belastingen Geschikt voor toepassingen met vaste capaciteit
    Inkoopfocus Schaalbaarheid, redundantie, onderhoudbaarheid Capaciteit, betrouwbaarheid en initiële systeemconfiguratie

    Dit betekent niet dat een modulaire UPS altijd beter is dan een traditionele toren-UPS.

    Wanneer de belasting stabiel is, de vereiste capaciteit duidelijk gedefinieerd is en toekomstige uitbreiding onwaarschijnlijk is, kan een conventionele UPS een eenvoudige oplossing blijven.

    Wanneer het project voortdurende uitbreiding, belastinggroei, gefaseerde bouw van datacenters of hoge beschikbaarheidsvereisten met zich meebrengt, kunnen de schaalbaarheid en redundantie van een modulaire UPS grotere waarde bieden.

    Daarom moet bij de inkoop van UPS rekening worden gehouden met de gehele levenscyclus van het project, in plaats van zich alleen op de initiële aankoopprijs te concentreren.

    Capaciteitsconfiguratie

    20KVA-moduleontwerp

    Volgens de productinformatie van HAGOE kan één enkele module een capaciteit bieden van20KVA. Dankzij de modulaire architectuur kunnen gebruikers het systeem configureren op basis van de werkelijke belastingsvereisten, in plaats van volledig te vertrouwen op één UPS-eenheid met grote capaciteit.

    Tot 200KVA per kast

    Door parallelle aansluiting van modules binnen één enkele kast kan het systeem een ​​capaciteitsconfiguratie realiseren van maximaal200KVA. Hierdoor kan het systeem voldoen aan verschillende vereisten, variërend van middelgrote kritische belastingen tot grotere energiesystemen in de machinekamer.

    Technische opmerking:Het uiteindelijke aantal modules, het N+X-redundantieniveau, de batterijconfiguratie en de systeemcapaciteit moeten worden bevestigd op basis van de werkelijke belasting en projectvereisten.

    Waar wordt modulaire UPS gebruikt?

    Datacentra

    Datacenters ervaren vaak een progressieve groei van de belasting naarmate servers, opslagsystemen en netwerkapparatuur worden toegevoegd. Een modulaire UPS kan zich aanpassen aan de veranderende vraag naar energie door middel van een modulaire configuratie, waardoor hij geschikt is voor uitbreidbare stroomarchitecturen in datacenters.

    Telecommunicatie- en communicatieruimtes

    Telecommunicatie- en communicatieruimten vereisen een hoge mate van stroomcontinuïteit en beschikbaarheid van apparatuur. Het kan worden geconfigureerd op basis van de belastingsgrootte van de ruimte, terwijl een redundante architectuur wordt gebruikt om de beschikbaarheid van stroom voor kritieke communicatieapparatuur te verbeteren.

    Industriële besturingssystemen

    PLC-systemen, controllers, bewakingsapparatuur en communicatieapparatuur die in de industriële automatisering worden gebruikt, hebben mogelijk een continue en stabiele stroom nodig. Het kan back-upstroom en bescherming van de stroomkwaliteit bieden voor kritische stuurbelastingen.

    Financiële en commerciële faciliteiten

    Financiële instellingen, commerciële centra en zakelijke IT-systemen vereisen een betrouwbare werking van servers en netwerkapparatuur. Het kan een schaalbare back-upstroomarchitectuur bieden voor kritieke IT-belastingen.

    Aankoopgids

    Voor inkooppersoneel en EPC-projecten wordt aanbevolen om tijdens de aanvraagfase de volgende details te verduidelijken:

    1. Bevestig de vereiste capaciteit
    Geef de huidige belasting, piekbelasting en toekomstige uitbreidingscapaciteit op, in plaats van eenvoudigweg een algemeen UPS-capaciteitscijfer te geven.

    2. Definieer de redundantievereiste
    Geef duidelijk aan of het project dit vereistN, N+1, of een andereN+Xredundantie architectuur.

    3. Bevestig de batterijautonomie
    Geef de vereiste duur op voor de UPS om de belasting te behouden na een stroomstoring.

    4. Bevestig de installatievoorwaarden
    Geef informatie over de ruimte in de serverruimte, methoden voor het invoeren/uitvoeren van kabels, de omgevingstemperatuur en toegangspaden voor onderhoud.

    5. Vraag technische documenten aan
    Van leveranciers eisen dat zij productspecificaties, systeemvoorstellen, bedradingsschema's, certificeringsdocumenten, testrapporten en installatie-/onderhoudshandleidingen verstrekken.

    6. Evalueer de technische capaciteiten van de leverancier
    Wanneer u te maken heeft met modulaire UPS-systemen, richt u dan niet uitsluitend op de productprijs; evalueer ook de mogelijkheden van de leverancier met betrekking tot systeemconfiguratie, parallel systeemontwerp, testen, installatiebegeleiding en after-salesonderhoud.

    Kwaliteitscontrole en productiesterkte

    Gevestigd in2008, HAGOE heeft meer dan 18 jaar ervaring in de vermogenselektronica en de productie van voedingen. Voor modulaire UPS-systemen met parallelle modules, redundantie en continubedrijf past het bedrijf een productie- en verificatieproces toe dat elektronische assemblage en het testen van complete eenheden omvat.

    De productiefaciliteit is uitgerust metTRUMPF lasersnijmachines, AMADA CNC-buigmachines, SMT-productielijnen en geautomatiseerde revolverponsapparatuur. Testbronnen omvattenintelligente veroudering, EMC, IP-bescherming en milieutestapparatuurvoor het verifiëren van de elektrische prestaties, operationele stabiliteit en aanpassingsvermogen aan de omgeving.

    HAGOE opereert onderISO9001, ISO14001 en ISO45001managementsystemen en ruimen34+ nationale patenten. Het productportfolio omvat ook GZDW gelijkstroomvoedingssystemen, UPS/EPS, stroomdistributieapparatuur en nieuwe elektrische energiesystemen, waardoor relevante productie-ervaring wordt geboden voor de ontwikkeling en systeemintegratie van modulaire UPS.

    ISO 9001ISO 14001ISO 45001

    Veelgestelde vragen

    1. Hoe moet de modulaire UPS-capaciteit worden berekend voor een nieuw datacenter?

    De UPS-capaciteit moet worden berekend op basis van de werkelijke belasting, arbeidsfactor, toekomstige uitbreidingsvereisten en het vereiste redundantieniveau. In plaats van eenvoudigweg het nominale vermogen van alle apparatuur op te tellen, moeten zowel de huidige als de geplande belastingen in overweging worden genomen voordat de vereiste wordt bepaaldNmodules enXredundante modules.

    2. Hoe werkt N+X-redundantie in een modulaire ononderbroken stroomvoorziening?

    Nvertegenwoordigt het minimumaantal modules dat nodig is om de werkelijke belasting te ondersteunen, terwijlXvertegenwoordigt extra redundante modules. Als u bijvoorbeeld één redundante module toevoegt aan de vereiste capaciteit, ontstaat er eenN+1configuratie. Het uiteindelijke redundantieniveau moet worden bepaald op basis van de betrouwbaarheidsvereisten en de belastingskriticiteit van het project.

    3. Wat gebeurt er als één voedingsmodule uitvalt?

    Wanneer het systeem is geconfigureerd metN+X redundantiekunnen de resterende beschikbare modules de kritische belasting binnen het ontworpen werkbereik blijven ondersteunen als een module niet meer beschikbaar is. Of de volledige belasting online kan blijven, hangt af van het belastingsniveau, het aantal redundante modules en de systeembesturingsstrategie.

    4. Kan de modulaire ononderbroken stroomvoorziening na installatie worden uitgebreid?

    Ja. Een van de belangrijkste doelstellingen van een modulaire, ononderbroken stroomvoorzieningsarchitectuur is capaciteitsschaalbaarheid. Er kunnen extra voedingsmodules worden toegevoegd naarmate de belasting toeneemt, in plaats van het hele UPS-systeem te vervangen. Vóór uitbreiding moeten de beschikbare moduleposities, systeemcapaciteit, upstream/downstream distributie en redundantievereisten worden gecontroleerd.

    5. Wat is de maximale capaciteit van de HAGOE Modulaire UPS-voeding?

    Volgens de huidige productinformatie kan één enkele module maximaal20KVA, terwijl een enkele kast een capaciteitsconfiguratie van maximaal kan bereiken200KVAvia parallelle verbinding. De werkelijke systeemcapaciteit en modulehoeveelheid moeten worden bepaald op basis van de belasting- en redundantieconfiguratie.

    6. Welk belastingspercentage wordt aanbevolen bij het selecteren van een modulaire UPS?

    De UPS mag niet eenvoudigweg worden gedimensioneerd om te voldoen aan de huidige werkelijke belasting op volle capaciteit. Bij het ontwerp moet rekening worden gehouden met toekomstige uitbreidings- en redundantievereisten, met een passende capaciteitsmarge op basis van het belastinggroeiplan van het project. Voor datacenters en andere kritische belastingen geldt de bruikbare capaciteit daarnaN+XOok aan redundantie moet gedacht worden.

    7. Hoe moet de batterijcapaciteit worden geselecteerd voor een modulaire ononderbroken stroomvoorziening?

    De batterijcapaciteit is voornamelijk afhankelijk van deUPS laadvermogen, vereiste back-uptijd, accusysteemspanning, ontladingskarakteristieken en omgevingstemperatuur. De batterijcapaciteit mag niet uitsluitend worden geselecteerd op basis van de KVA-waarde van de UPS; Ook de benodigde autonomietijd moet in de berekening worden meegenomen.

    Hottags: Modulaire UPS-fabrikant, leverancier, 20KVA modulaire UPS, 200KVA modulaire UPS, N+X UPS, datacenter-UPS, uitbreidbare UPS, Chinese UPS-fabrikant
    Stuur onderzoek
    Contact informatie
    • Adres

      Nr. 908, Niming Road, Kunpeng Street, Wenzhou Marine Economic Development Demonstration Zone, Wenzhou City, provincie Zhejiang, China

    Dien uw aanvraag in bij HAGOE voor AC-voeding, DC-voedingspaneel, inkoop van ononderbroken voeding, maatwerk, OEM-samenwerking, technische ondersteuning en projectoplossingen rechtstreeks vanuit onze fabriek.
    X
    We gebruiken cookies om u een betere browse-ervaring te bieden, het siteverkeer te analyseren en de inhoud te personaliseren. Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies. Privacybeleid
    AfwijzenAccepteren